Zielona szkoła kl. I - III S.P.

Sprawozdanie z Zielonej Szkoły

W tym tygodniu my - dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starych Załubicach wyjechaliśmy na wycieczkę do hotelu Kozioł, który znajduję się w Puszczy Piskiej, położonej na pograniczy dwóch regionów: Mazur i Podlasia. W poniedziałek, kiedy dojechaliśmy na miejsce, zakwaterowaliśmy się w pokojach i poszliśmy na obiad. Potem był turniej mini golfa, oraz zjazd kolejką tyrolską. Wieczorem zjedliśmy kolację. We wtorek po śniadaniu mieliśmy trochę wolnego czasu. Wtedy bawiliśmy się na placu zabaw. Potem były zajęcia kulinarne-piekliśmy rogaliki. Następnie był obiad, później była zabawa. Natomiast po kolacji, w dalszej kolejności była dyskoteka i ognisko. Ostatniego dnia- czyli w środę- po śniadaniu podsumowaliśmy wyjazd i pojechaliśmy jeszcze do Galindii, wioski, w której mieszkali kiedyś Galindowie. Następnie wróciliśmy do szkoły, zajeżdżając po drodze do McDonalda. Wycieczka bardzo mi się podobała i chciałbym jeszcze kiedyś odwiedzić to miejsce.

Mikołaj Borys, uczeń kl. III A

Galeria: http://zs-zalubice.samorzad.pl/index.php?dzial=galeria2&kat=364&a=1