ZS-Załubice
ZS-Załubice (wiecej)
ZS-Załubice
ZS-Załubice (wiecej)

Plan zajęć


TYGODNIOWY ROZKŁAD OBOWIĄZKOWYCH ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

czas trwania zajęć

klasa

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

III gim

fizyka 10

geografia 9

z. artystyczne 10

j. polski 10

geografia 9

8:50 - 9:35

j. polski 10

w-f

historia 9

matematyka 12

j. polski 12

9:40 - 10:25

matematyka 12

matematyka 12

j. angielski 11

j. niemiecki 11

g. wych. k

10:45 - 11:30


j. polski 10

w-f

chemia 11

w-f

11:40 - 12:25


chemia 10

biologia 12

edb 10

matematyka 12

12:35 - 13:20


religia 10

j. polski 10

w-f

historia 10

13:30 - 14:15


j. niemiecki 11

matematyka 12

j. angielski 11

wos 10

14:25 - 15:10



z. techniczne 10


religia 9


8:00 - 8:45

II A gim.

j. angielski 11

matematyka 12

w-f

biologia 8


8:50 - 9:35

informatyka

j. polski 11

chemia 12

j. niemiecki 11


9:40 - 10:25

j. polski 8

w-f

historia 9

j. polski 8


10:45 - 11:30

g. wych. k

religia 8

matematyka 12

w-f

j.polski 11

11:40 - 12:25

j. niemiecki 8

geografia 9

j. angielski 8

matematyka 12

religia 8

12:35 - 13:20

z. techniczne 11

j. niemiecki 11

fizyka 11

historia 10

w-f

13:30 - 14:15

biologia 12

wdż 6

z. artystyczne 10

wos 10

matematyka 12

14:25 - 15:10



j. polski 9




8:00 - 8:45

II B gim.

historia 9

j. polski 8

geografia 9

j. niemiecki 11

j. polski 8

8:50 - 9:35

j. niemiecki 8

z. artystyczne 10

informatyka

j. polski 8

z. techniczne 11

9:40 - 10:25

w-f

g.wych. k

w-f

matematyka 12

biologia 12

10:45 - 11:30

j. angielski 11

w-f

fizyka 11


religia 8

11:40 - 12:25

j. polski 12

historia 11

j. polski 9


chemia 10

12:35 - 13:20

biologia 12

matematyka 12

matematyka 12


matematyka 12

13:30 - 14:15

wdż 10

religia 10

j. angielski 11


w-f

14:25 - 15:10


j. niemiecki 11



wos 10




8:00 - 8:45

VII A

w-f
plastyka 10
historia 8
j. angielski 12
wdż ś

8:50 - 9:35

matematyka 12
matematyka 12
w-f
w-f
biologia 8

9:40 - 10:25

j.fr. 10/ j.niem. 9
j. polski 8
muzyka 10
godz. wych. K
j. polski 11

10:45 - 11:30

j. fr. 10/ j. niem. 9
historia 11
geografia 8
j. polski 9
informatyka

11:40 - 12:25

geografia 9
religia 8/ etyka P
fizyka 11
chemia 9
w-f

12:35 - 13:20

j.polski 9
biologia 9
j. angielski 8
matematyka 12
fizyka 11

13:30 - 14:15

etyka 8
j. angielski 9
j.polski 9
z. rozwijające 12
religia 9

14:25 - 15:10


chemia 12
matematyka 12



8:00 - 8:45

VII B

matematyka 12
w-f
fizyka 12
geografia 9
biologia 12

8:50 - 9:35

w-f
j.angielski 8
j.polski 11
godz. wych. K
geografia 9

9:40 - 10:25

j. fr. 10/ j.niem. 9
historia 11
biologia 12
w-f
historia 8

10:45 - 11:30

j. fr. 10/ j. niem.  9
informatyka
muzyka 10
matematyka 12
matematyka 12

11:40 - 12:25

j. angielski 11
matematyka 12

j. angielski 11
fizyka 11

12:35 - 13:20

plastyka 10
j. polski 8

j. polski 7
religia 9

13:30 - 14:15

j. polski 7
chemia 12

chemia 9
j. polski 11

14:25 - 15:10

wdż 10
religia 10

z. rozwijające 12
w-f





 

8:00 - 8:45

VI


j. polski 7
religia 11

w-f

8:50 - 9:35

historia 9
j. polski 7
plastyka 10
w-f
j. polski 10

9:40 - 10:25

z. komputerowe
przyroda 9
matematyka 7
matematyka 7
matematyka 7

10:45 - 11:30

matematyka 7

matematyka 7

j. polski 9
j. polski 10
przyroda 9

11:40 - 12:25

w-f


muzyka 10
godz. wych. K
historia 7

12:35 - 13:20

j. polski 7


j. angielski 7
przyroda 9

13:30 - 14:15

z. techniczne 11


w-f religia 7

14:25 - 15:10


j.angielski 11



j. angielski 11


 

8:00 - 8:45

V


z. techniczne 11

matematyka 7
matematyka 7

8:50 - 9:35


historia 9

przyroda 10
w-f

9:40 - 10:25

matematyka 7
j. polski 7

z. komputerowe ch.

j. polski 10
religia 10

10:45 - 11:30

plastyka 12
przyroda 9

matematyka 7


j.polski 10

11:40 - 12:25

muzyka 10
w-f
j. polski 7

godz. wych. K

12:35 - 13:20

w-f
j. angielski 6
przyroda 9

j. angielski 7

13:30 - 14:15

religia 9
matematyka 7

j. angielski 7


z. komputerowe
14:25 - 15:10

j.polski 9

w-f



8:00 - 8:45

IV A


przyroda 6

j.polski 6

w-f
j. angielski 11/6

8:50 - 9:35

z. rozwijające 7
godz. wych. K

matematyka 7

j. polski 9
matematyka 7

9:40 - 10:25

j. angielski 11/6 muzyka 10
religia 6
przyroda 9
j. polski 9

10:45 - 11:30

w-f
j. polski 6

technika 6

matematyka 7

11:40 - 12:25

j. polski 7
matematyka 7

informatyka

historia 7

12:35 - 13:20

religia 6
w-f

w-f

j. angielski 11/6

13:30 - 14:15

plastyka 6




 

8:00 - 8:45

IV B

matematyka 7

matematyka 7
informatyka
j. angielski 11/10

8:50 - 9:35

technika 11


religia 8
matematyka 7
religia ś

9:40 - 10:25

j. angielski 11/6

j. polski 8
w-f

w-f

10:45 - 11:30

j. polski 8

muzyka 10
godz. wych. K
przyroda 8
historia 7

11:40 - 12:25


j. polski 6
w-f
j. polski 8
przyroda 9

12:35 - 13:20


matematyka 7
plastyka 5
j. angielski 11/6
j. polski 8

13:30 - 14:15


w-f



14:25 - 15:10


z. rozwijające 7





III / II


czas trwania zajęć

oddział

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

III A

ed. wczesnoszkolna 6

w-f

ed. wczesnoszkolna 3
z.komp.

8:50 - 9:35

ed. wczesnoszkolna 6 

ed. wczesnoszkolna 6

j. angielski 3
w-f

9:40 - 10:25

w-f
ed. wczesnoszkolna 6
ed. wczesnoszkolna 3
ed. wczesnoszkolna 6

10:45 - 11:30

ed. wczesnoszkolna 6

religia 3
ed. wczesnoszkolna 3
ed. wczesnoszkolna 6

11:40 - 12:25

ed. wczesnoszkolna 6

ed. wczesnoszkolna 6
religia 6
ed. wczesnoszkolna 6

12:35 - 13:20



ed. wczesnoszkolna 6


13:30 - 14:15



ed. wczesnoszkolna 6


14:25 - 15:10



j. angielski 6



czas trwania zajęć

III B

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

ed. wczesnoszkolna 4
ed. wczesnoszkolna 3
ed. wczesnoszkolna 6
ed. wczesnoszkolna 6

8:50 - 9:35

ed. wczesnoszkolna 4
ed. wczesnoszkolna 6
ed. wczesnoszkolna 6
ed. wczesnoszkolna 6

9:40 - 10:25

ed. wczesnoszkolna 4
w-f
religia 6
ed. wczesnoszkolna ś

10:45 - 11:30

ed. wczesnoszkolna 4
w-f
ed. wczesnoszkolna 4 j. angielski 6
w-f

11:40 - 12:25

z. komputerowe
religia 5


ed. wczesnoszkolna 3

12:35 - 13:20


ed. wczesnoszkolna 3



13:30-14:15


ed. wczesnoszkolna 3



14:25 - 15:10


j. angielski 3




czas trwania zajęć

II a

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45


ed. wczesnoszkolna 3 z. komputerowe

ed. wczesnoszkolna 4

ed. wczesnoszkolna 5

8:50 - 9:35


ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3

ed. wczesnoszkolna 4

ed. wczesnoszkolna 5

9:40 - 10:25


ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 4 j. angielski 4

10:45 - 11:30

w-f
ed. wczesnoszkolna 3 w.f.
ed. wczesnoszkolna 4

11:40 - 12:25

ed. wczesnoszkolna 3
ed. wczesnoszkolna 3 religia 5
w-f

12:35 - 13:20

ed. wczesnoszkolna 3




13:30-14:15

j. angielski 3




14:25 - 15:10

religia 3







I


czas trwania zajęć

oddział

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

II b


ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 4

8:50 - 9:35


ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 4

9:40 - 10:25


ed. wczesnoszkolna 5

ed. wczesnoszkolna 5 ed. wczesnoszkolna 5 w-f

10:45 - 11:30

religia 3

ed. wczesnoszkolna 5

z. komputerowe
religia 4

11:40 - 12:25

j. angielski 5

w-f
w-f
j. angielski 4

12:35 - 13:20

ed. wczesnoszkolna 5



13:30 - 14:15

ed. wczesnoszkolna 5




14:25 - 15:10

ed. wczesnoszkolna 5






czas trwania zajęć

I a

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

ed. wczesnoszkolna 3

ed. wczesnoszkolna 4


religia 3

8:50 - 9:35

ed. wczesnoszkolna 3

ed. wczesnoszkolna 4


j. angielski 3

9:40 - 10:25

religia 3
w-f


ed. wczesnoszkolna 3

10:45 - 11:30


j.angielski 4

w-f
ed. wczesnoszkolna 3

11:40 - 12:25


z. komputerowe
ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3 w-f

12:35 - 13:20



ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3

13:30-14:15



ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3

14:25 - 15:10



ed. wczesnoszkolna 3 ed. wczesnoszkolna 3


czas trwania zajęć

Ib

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00 - 8:45

  j. angielski 5


ed. wczesnoszkolna 4


w-f

8:50 - 9:35

ed. wczesnoszkolna 5


ed. wczesnoszkolna 4


z.komputerowe

9:40 - 10:25

ed. wczesnoszkolna 5


ed. wczesnoszkolna 4


ed. wczesnoszkolna 5

10:45 - 11:30

ed. wczesnoszkolna 5 religia  5

religia 5
ed. wczesnoszkolna 5
11:40 - 12:25
w-f
w.f.

j.angielski 5

12:35 - 13:20


ed. wczesnoszkolna 5


ed. wczesnoszkolna 5

13:30-14:15


ed. wczesnoszkolna 5


ed. wczesnoszkolna 5

14:25 - 15:10


ed. wczesnoszkolna 5


ed. wczesnoszkolna 5



OP

 

Godziny

Oddziały

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7:00 - 17:00

OPA

7:00 – 10:00

11:00 - 11:30 j.angielski

11:30 - 12:00 religia

7:00 – 12:00

7:00 – 11:30

11:30 – 12:00 j. angielski

7:00 – 12:30

11:30 – 12:00 religia

12:00 - 17:00


7:00 - 17:00

OPB

11:30 – 16:30

12:00 – 12:30 j. angielski

12:30 - 13:00 - religia

13:00 - 17:00

11:30 - 17:00

11:30 – 12:00 j.angielski

12:00 - 17:00

12:00 – 12:30 religia

12:30 – 17:00

 


7:00 - 17:00

OPC

12:00 – 17:00

12:00 – 17:00

12:00 – 17:00

12:00 – 17:00

7:00 - 12:00


legenda:

Ś

sala świetlica

w -f

wychowanie fizyczne

OP

odział przedszkolny

P
pokój pedagoga
K
sala komputerowa