Obiady

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Warunkiem korzystania z obiadów refundowanych przez OPS jest złożenie wniosku. W tym celu należy skontaktować się z oddziałem OPS, dostarczając aktualne zaświadczenia o wszystkich źródłach dochodów rodziny.

Wczesne dostarczenie niezbędnych dokumentów spowoduje szybsze przyznanie dziecku obiadów.

Osoby zainteresowane wykupieniem obiadów, proszone są o zgłoszenie dzieci w świetlicy szkolnej.

Do korzystania z posiłków w stołówce  uprawnieni są:

1. uczniowie wnoszący opłaty indywidualnie
  2. uczniowie korzystający z różnych form dofinansowania (OPS)
  3. pracownicy zatrudnieni w szkole po dokonaniu wcześniejszej wpłaty
  • Obiady w roku szkolnym 2015/2016 wydawane są od poniedziałku do piątku
  • Obiady są jednodaniowe (II danie)
  • Opłatę za obiady należy uiszczać z góry do 10 dnia każdego miesiąca
  • Absencję dziecka należy zgłosić do godziny 8:00 w pierwszym dniu nieobecności, osobiście w sekretariacie, świetlicy lub telefonicznie pod nr telefonu szkoły 22 761 71 22 (wew. 11 lub 16)
  • Obowiązek zgłaszania nieobecności dotyczy także dzieci korzystających z obiadów refundowanych przez OPS
  • W przypadku niezgłoszenia absencji lub  samowolnego niezgłoszenia się dziecka na obiad koszt obiadu nie będzie zwracany
  • Obiady wydawane są w godz. 10.25 - 10.45
  • Podczas oczekiwania przed na obiad oraz w trakcie spożywania posiłku uczniowie zachowują się kulturalnie i cicho